Nou… met tamelijk wat gevoel voor understatement kunnen we hier zeggen: van een nieuwtje komt een nieuwtje. Eergister plaatsten we Meesteres Nova weer eens in het licht, nu speelt ze weer een van de hoofdrollen. Want… in de komende nog onbepaalde periode ontvangt zij met Divine Goddess Nina in… Domination Palace voor duo- en 1op1-sessies!!
Eeh… het Valkenswaardse Femdompaleis is toch gesloten?
Yep, maar voormalig eigenaar en nog steeds pandeigenaar Paul is momenteel bezig de (in)boe(de)l op te ruimen. Daarover later meer. Hij mist toch closure; een officieel einde van de fameuze Femdomtempel nabij Eindhoven. Die gelegenheid diende zich afgelopen vrijdag aan (later ook meer) en dat het met Meesteres Nova en Divine Goddess Nina zou zijn. (Niet te verwarren met oud-DP’s managementlid Meesteres Nina!)
Onder de foto: contact, wat wordt aangeboden, hoe dit tot stand is gekomen, prijzen en hoe nu verder…
Contact
Dutch Divine Goddess Nina
- Via haar DM-box op X
- Heb je geen X: via de Whatsapp van Meesteres Nova↓
Meesteres Nova
- Via haar DM-box op X
- Via haar Whatsapp (bellen heeft geen zin) +31 645683698
- De contactpagina van Mrs. Nova’s site
Wat bieden deze Prodommes aan?
Nog niet leeggeruimd in Valkenswaard zijn de duistere Domination Palace-zolder met: takels, kettingen, kooien plus allerhande marteltuig en een etage lager de medische ruimte. Beide Meesteres bieden 1op1-sessies aan én duosessies. Check bovenstaande linken van beide Meesteressen. Neem contact op met je verlangens, geheid dat je aan jouw (en hun) trekken komt.
Naar verwachting wordt het erg druk. Wees er dus snel bij met je verzoek”jes” en je beoogde ongemak- en pijndatums de komende tijd. Tot wanneer DP’s gesloten poort voor jou op een kier blijft, is o.a. afhankelijk van de planning die beide Meesteressen kunnen maken op basis van de aanmeldingen.
Hoe kwam dit tot stand?
Klapjes deed afgelopen twee jaar of zo een beetje spastisch over het “vorige Femdomleven” van Meesteres Nova. Maar we hebben toestemming om het ronduit te vertellen: Meesteres Nova heeft eerder gewerkt in DP onder de naam: Meesteres Sage. En laten we ook daar nu net een briggie over hebben geschreven *KUCH*.
Meesteres Nova Sage (*nunge-nunge*) kan ook als SM-studio-ontwerper worden ingeschakeld. Niet meteen, want afgezien van deze onverwachte DP-laatste sessieskans, is ze haar eigen pijn- en vernederstudio aan het samenstellen. En inderdaad, een deel van de “spulletjes” dacht ze te kunnen overnemen van Paul. De Meesteres en DP’s pandeigenaar maakten voor eergister een afspraak op locatie, de Prodomme nam collegaVriendin Divine Goddess Nina mee voor adviezen en gezelligheid en… the rest is history.
Prijzen
De kosten voor deze unieke kans zijn niet zo uniek. 1op1-sessies zijn 300 euro per uur voor beide Meesteressen, duosessies: 500 euro per uur.
Hoe nu verder?
Na deze Laatste Sessieperiode gaat DP’s poort weer dicht. Voorgoed. Laat daar geen misverstanden over bestaan! Wat uit deze actie zal blijken is: de bereidwilligheid tot snelle actie en samenwerken, het grote informele netwerk van Meesteressen rondom de voormalige Valkenswaardse Femdomclub en waarschijnlijk de grote interesse van ervaren en onervaren subs & slaven. Zijn dit voldoende ingrediënten om een nieuw Femdompaleis te laten herrijzen, maar dan een met de inrichting en -zichten anno 2025/26? Klapjes staat hiervoor in de frontlinie!
Maar dus eerst, en dank aan: Meesteres Nova, Dutch Divine Goddess Nina en natuurlijk Paul. Plezier alvast!