De prachtige en energieke Madam Tayra fluisterde tijdens de rondleiding in ons oor: “Overgave, daar doe ik het voor. Volledige overgave…” Aanstaande zaterdag 31 januari ontvangt de Meesteres voor het eerst(!!) in de BDSM-ruimte van webpartner Park 118 te Amsterdam.
Contact real & online
Telefoon: 0031682662771
Email: MrsTayra@hotmail.com
X: https://x.com/MadamTayra
Telegram: MadamTayra
Signal: Madam Tayra
Maak Amsterdam onvergetelijk voor Madam Tayra

Madam Tayra en Klapjes kennen elkaar via X, inmiddels alweer twee jaar. De Meesteres van de Klassieke School viel destijds op vanwege twee zaken: ze houdt van dansen en van stropdassen. We schreven er een stukkie over.
We bleven e-contact onderhouden en repostten aardig wat X-berichten van haar. Madam Tayra kreeg een groter wordende groep terugkerende subs & slaven, breidde haar diensten uit en haar behoefte groeide om ook in Amsterdam te ontvangen. 1+1 = … dus stelden wij haar voor aan onze Amsterdamse webpartner. Het was tijdens de rondleiding met het clubmanagement dat wij aansloten en haar gefluisterde bekentenis kregen te horen.
Vertel je fantasieën, wensen, fetisjen/kinks. Ik baseer mijn sessies daarop.
1op1-sessies
Duosessies: de Meesteres met 2 subs
Sessies met koppelsIk vraag altijd 50% aanbetaling vooraf
Komende zaterdag is dus haar eerste keer in Park118. Hoe indrukwekkender jouw overgave, hoe bijzonderderderder de Amsterdamse première voor haar zal zijn. Ze zal jou of jullie niet vergeten... Plezier alvast!





